Informatiepagina seizoen 2018-2019


Op deze pagina staat alle informatie voor het komende seizoen.

Update:
verwacht 01-09-2018:
Definitieve inschrijving spelers bij bond
verwacht 01-06-2018:
Definitieve inschrijving teams bij bond
28-05-2018:
Concept Teamindeling Dames
25-05-2018: Concept Teamindeling Jeugd
23-05-2018: Concept Teamindeling Heren
15-05-2018: Voorlopige Inschrijving competitie bij bond

Waar zijn we mee bezig?
– Invulling trainingstijden
– Teamindelingen
– Inschrijvingen nieuwe competitie

Wanneer beginnen de trainingen weer?
De eerste training van het nieuwe seizoen zal zijn in week 35, vanaf maandag 27 augustus, gelijk na de vakantie.


CONCEPT TEAMINDELING 2018-2019
*
*) Teamindeling is in concept en altijd onder voorbehoud

Snel naar:     HEREN  DAMES  JEUGD

 Heren 2018-2019
1Otter, den C.
2Breejen, den T.
3Advokaat, N.
4Middelkoop, M.
5Visser, V.
6Breejen, den S.
7Noorduyn, T.
8Genee, R.
9Cloostermans, M.
10Wieren, van J.
11Heumen, van P.
12Wieren, van L.
13Brouwers Freek
14Brouwers Guus
15Penhoat, G.
16Vaart, van de E.
17Bruijne, de M.
18Breejen, den M.
>Oscar en Quint maken de selectie voor de vaste 9 voor Heren 1.
>Heren 1 / 2 worden wekelijks aangevuld met jongere /fanatiekere spelers uit voornamelijk heren 4 (Natuurlijk kunnen hier nog namen aan worden toegevoegd, in overleg):
Meerkerk, P. M.
Wijk, van K.C.W.
Klein, R.
Veen, van der T.J.
Wijk, van H.J.H.
Bemmelen van de Plaat, R. van
Visser, S.
Heren 3
1Wijk, van W.
2Baren, van L.
3Veldhoven, van R.I.
4Ruijsestein, D.
5Middelkoop, W.
6Wijk, van G.C.H.A.
7Santen, van E.M.
8Bemmelen van de Plaat, R. van
9Brom, Steven van den
10Delden, van R.
11Deen, F.J.C
12G.C.J. van Wijk
CoachSteijn, van E.
> Ook bij Heren 3 kunnen er mensen vanuit Heren 4 wekelijks gevraagd worden mee te doen.
Heren 4
1Rhee, van de D.
2Voorspui, M.
3Huizer, J.J.
4Bovt, I.
5Veen, van der T.J.*
6Wijk, van H.J.H.*
7Deelen, GJ van *
8Wijk, van J.*
9Wijnja, B.
10Mourik, van N.*
11Meerkerk, P. M.*
12Wijk, van K.C.W.*
13Klein, R.*
*= Jeugdspelers, mogen invallen in hogere teams en toch altijd in heren 4 blijven spelen.

 Damesselectie
1Smiesing, J.A.
2Schaik, van M.
3Clements, S.
4Mourik-Kleijn, van H.W.A.
5Wijk-Kersbergen, van J.
6Kortleve, T.
7Dijkgraaf, M.
8Dijkgraaf, L.
9Veen, van der M.
10Wouda, M.
11Joode, de A.
12Wijk, van J.
13Brom, van den L.
14Lauritsen, S.
15Paans, T.
16Aalsburg, van L.
17Groeneveld, F.
18Schepers, I.
19Schep, L.
20Bogerd, N.
21Plenter, L.
22Josephine
> Namen in willekeurige volgorde, Indeling per team (2) zullen nog gesprekken over plaatsvinden

 Jeugd 2018-2019
BJ (2e klasse)Jongens onder de 17
1Bal, O.F.
2Meerkerk, G.A.
3Krul, J.
4Barij, T.
5Wijk, van L.L.A
6Rooden, van R.
7Visser, S.
8Baronner, J.
CJ (1e Klasse)Jongens onder de 15
1Arents, R
2Gent, van M.
3Keijts, C.O.
4Zanten, van J.
5Bezooijen, M.
6Wellinga, T.
7Kleppe, M.
8Klatten, R.
9Cova, R.
DG (2e Klasse)Gemengd onder 13
1Edriouch, Y
2Zillig, M.
3Schep, V
4Plenter, R
5Huigen, M
6Wiekenkamp, C
7Velde, K vd
8Viegen,  R. van
9Drok, G. *
10Trigt, J. van
11Varga, M
*) Dispensatie